Íme a gyöngyösi Advent programsorozat!

November 24-én kezdődik az ünnepi programsorozat.

Advent Gyöngyös 2017.

2017. november 24. (péntek)

18:00-18:30 Szalai Melinda ünnepi előadása

18:30-19:00 Tóth testvérek: Hangulatos Advent

19:00-20:00 Lépjünk a Holdra

Helyszín: Belváros tér

2017. november 25. (szombat)

18:00-18:30 Tóth testvérek: Safe And Sound

18:30-19:00 Koczka Tomi: The first candle

19:00-19:50 Wolf Kati

20:00-21:00 Empty Pubs

Helyszín: Belváros tér

2017. november 26. (vasárnap)

18:00-18:30 Vidróczki Néptáncegyüttes ünnepi megnyitója

18:30-19:00 Kalocsai Mária: Ünnepi ének

19:00-20:00 Vastag Csaba

Helyszín: Belváros tér

December 1. (péntek)

10:00 A város óvodásai feldíszítik a Mindeni Karácsonyfáját és az adventi falu fáit a Fő téren.

18:00-18:30 Nagy Gábor és Molnár Dániel: Blues Karácsony

18:30-19:00 Szalai Melinda: Ünnepi hangolódás

19:00-19:30 Márkus Liza: A második gyertya

19:30-20:00 The Trio: Karácsonyi jazz

Helyszín: Belváros tér

December 2. (szombat)

15:00 Jeruzsálem Úti, Fecske Úti, Tündérkert Tagóvodák műsora

16:00 Mihályi Réka gyermekműsora: Masni és Pocó

17:00 For You Acapella

15:00-18:00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

17:30 Black Jam! Sportegyesület

18:00-18:30 Koczka Tomi: Christmas feeling

18:30-19:00 Sound of Spirit: Karácsonyi gospel

19:00-20:00 Bereczki Zoltán

Helyszín: Belváros tér

December 3. (vasárnap)

15:00 Cseh-Vincze Aranka: Karácsonyi csodák

16:00 Gergely Róbert: Dúdold velem

17:00 Első gyertyagyújtás a város adventi koszorúján

Műsor: Szent Bertalan-templom Zsoltározó Kórusa, imát mond Juhász Ferenc plébános-kanonok

15:00-18:00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

18:00-18:30 Vidróczki Néptáncegyüttes ünnepi megnyitója

18:30-19:00 Márkus Liza és Puskás Levente: Swingin’ square

Helyszín: Belváros tér

19:00 Zorán koncert

Helyszín: Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok

19:00-20:00 Gájer Bálint

Helyszín: Belváros tér

December 4. (hétfő)

17:30 A „Mézeskalács város” pályázatra beérkezett alkotásokat bemutató kiállítás megnyitója és eredményhirdetése.

Helyszín: Mátra Művelődési Központ

December 5. (kedd)

17:00 Mikulásváró a Kispárna Mesezenekarral, mikulás-csomag osztás a Fő téren.

December 8. (péntek)

18:00-18:30 Fuego együttes

18:30-19:00 Figurák együttes karácsonyi előadása

19:00-19:30 Márkus Liza: Zenedoboz

Helyszín: Belváros tér

December 9. (szombat)

15:00 Epreskert Úti, Menház Úti, Dobó Úti Tagóvodák műsora

16:00 Korpás Éva, Madarász András, Sípos Dávid: Csillárim Hopp

17:00 Tűzfészek Társulat: Tűzzsonglőr show

15:00-18:00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

12:00-19:00 Mikuláskuckó Karácsonyi Játszóház gyermekprogramok

17:30 Black Jam! Sportegyesület

18:00-18:30 Butykáné Bágyi Judit és tanítványai

18:30-19:00 Szalai Melinda: Karácsonyi ének

19:00-20:00 Tolvai Reni

Helyszín: Belváros tér

December 10. (vasárnap)

15:00 Farkasházy Réka és a Tintanyúl: Igazi karácsony

16:00 Sasvári Sándor

17:00 Második gyertyagyújtás a város adventi koszorúján

Műsor: Városi Gyermekkórus, imát mond Fatalin Helga evangélikus lelkész

15:00-18:00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

12:00-19:00 Mikuláskuckó Karácsonyi Játszóház gyermekprogramok

18:00-19:00 Figurák együttes karácsonyi előadása

19:00-20:00 Dér Heni

Helyszín: Belváros tér

December 15. (péntek)

16.00 Városi Karácsony a Szent Bertalan-templomban a Gyöngyösi Kálváriaparti Sport-és Általános Iskola közreműködésével, ezt követően gyertyagyújtás a Mindenki Karácsonyfájánál.

18:00-18:30 Nagy Gábor és Pejtsik Panka: Christmas jazz

18:30-19:00 Fuego együttes

19:00-19:30 Márkus Liza: Holiday happiness

19:30-20:00 The Trio: Christmas dream

Helyszín: Belváros tér

December 16. (szombat)

13:00 Fahéjas almalekvár főzés

13:00-18:00 Tepertősütő verseny

15:00 Katona Úti, Platán Úti, Mátrafüredi Tagóvodák műsora

16:00 Óriásbábos utcaszínház

17:00 Fourtissimo adventi koncertje

18:15 Tepertősütő verseny eredményhirdetése

15.00-18.00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

12:00-19:00 Mikuláskuckó Karácsonyi Játszóház gyermekprogramok

17:30 Black Jam! Sportegyesület

18:00-19:00 Flow Factor

19:00-20:00 Caramel

Helyszín: Belváros tér

December 17. (vasárnap)

15:00 Malek Andi és az EsZeMent MeseBand

16:00 R. Kárpáti Péter: Ádventi varázs

17:00 Harmadik gyertyagyújtás a város adventi koszorúján.

Műsor: Come Prima Énekegyüttes, imát mond Kenyeressy Károly református lelkész.

15:00-18:00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

12:00-19:00 Mikuláskuckó Karácsonyi Játszóház gyermekprogramok

18:30-19:00 Tóth testvérek: Love and Xmas

19:00-20:00 Péter Szabó Szilvia

Helyszín: Belváros tér

December 22. (péntek)

18:00-18:30 Tóth Bogi és Tóth Orsi: Xmas feeling

18:30-19:00 Márkus Liza: Christmas joy

19:00-19:40 Szekeres Adrien

Helyszín: Belváros tér

December 23. (szombat)

15:00 Meseházikó Gyermekszínkör adventi műsora

16:00 Abba Feeling

17:00 European Operett: Karácsonyi álom operett-musical

15.00-18.00 Városnéző kisvonat

Helyszín: Fő tér

17:30 Black Jam! Sportegyesület

18:00-18:30 Tóth testvérek: Xmas in your heart

19:00-20:00 Balázs Fecó

20:00-20:30 Sound of Spirit Ünnepi zárókoncert

Helyszín: Belváros tér

December 24. (vasárnap)

10:00 Negyedik gyertyagyújtás a város adventi koszorúján.

Műsor: Pesti Zenés Színpad: Karácsonyi álom – zenés irodalmi műsor, imát mond Soltész Sándor baptista gyülekezetvezető

Helyszín: Fő tér

December 31. (vasárnap)

24:00 Szilveszteri zenés tűzijáték

Helyszín: Fő tér

Forrás: www.gyongyos.hu

Facebook Comments

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Close